Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Agresszív és sértődékeny...

Agresszív és sértődékeny személyiség vagyok, de muszáj vagyok változtatni különben felvághatom az eremet, adnátok pár tanácsot hogyan?

Figyelt kérdés
A "nevelés"emből adódóan kissé erőszakos és agresszív személyiség vagyok,viszont,hogy ne legyek életem végéig magányos,és a munkám miatt (amit féltek is) is szeretnék arculatot váltani,ebből a sértődékeny barbárból inkább valaki olyanná válni aki nem sértődik meg semmin és mindig jó a közérzete,tudom,hogy Ti ezt helyettem nem tudjátok megadni,de ha tudnátok mondani pár támpontot azt megköszönöm.
2015. aug. 24. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes ilyenkor keresned magadnak egy példaképet. Nem is valakit, hanem inkább egy olyan tulajdonságát, amire felnézel. Tudatosítani magadban, hogy ezt szeretnéd eltanulni tőle, mert szerinted ez egy pozitív példa, életszemlélet. Ha kell, lehet ehhez kompetitív módon is hozzáállni, hogy "ha ő tud ilyen lenni, én is tudok".
2015. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam, bár nem annyira agresszív, de sértődékeny. Az agresszió levezethető szerintem, járj el futni. Fél óra futás is már csodákra képes este vagy reggel. A sértődékenység, meg mentalitás kérdése. A nevelésre fogni meg elég abszurd, de a pszichopaták se ismerték be.
2015. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!