Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez szemelyiseg zavar, vagy...

Ez szemelyiseg zavar, vagy csak kozerzeti problema?

Figyelt kérdés

Mindig kulonbozo keppen viselkedek, hol en vagyok a party arc, meg kozpontban vagyok es vegig dumalok, a masik pillanatban pedig leulok es semmihez sem tudok hozzaszolni csak bambulok a nagyvilagba.

Sohasem tudom, hogy mikor jon elo ez a vaganyabb szemelyisegem, teljesen kiszamithatatlan.

Redbull az szokott segiteni, ha megiszok 1-2 ot akkor jol vagyok, vagy ha nagyon izgatott vagyok valami miatt. Esetleg alacsony lenne a vernyomasom, vagy nem jut eleg oxigenhez az agyam, esetleg szemelyiseg zavar lenne ?

Koszi a segitseget

20/F


2015. márc. 30. 11:12
 1/4 A kérdező kommentje:
azt meg kifelejtettem, hogy az is nagyon fontos, hogy kivel beszelgetek. ha ugy erzem, hogy valaki felett en dominalok akkor dumas vagyok es tok jofej. ha viszont van egy csaj aki nagyon tetszik es ugymond felnezek ra, vagy legyen az barki, akkor pedig alig tudok megszolalni. :/
2015. márc. 30. 11:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még csak pont az van amit a kommentben írtál, attól függ a viselkedésed, hogy menniyre érezheted magad magabiztosnak..Ha tudod azt, hogy akivel bezélsz, annál jobb vagy bizonyos (vagy minden) területen, akkor felszabadult tudsz lenni (olyan érzés, mintha akármikor, ha valamit nem tud jól, vagy valamit nem tud megoldani, szinte akarná, hogy "te mondd meg, mit kéne és hogyan"), de ha valakit nem ismersz és úgy látod, hogy "jobb" nálad, vagy pont, hogy ismered és tudod, hogy "jobb" nálad, akkor elveszted ezt a fajta önbizalmat és ettől megváltozik a viselkedésed elég komolyan. Egyenlőre ez még nem személyiségzavar, de így szokott kezdődni. Viszont 20 éves vagy.. mióta van ez? Régen, gyerekkorodban is tapasztaltad ezt? Más téren is vannak változó dolgok? Pl.: Azt a ruhát, amit tegnap felvettél, ma nem tudod felvenni, mert úgy érzed, nem illik hozzád (közben ugyanúgy tudod, hogy tegnap jól állt)? Ha nem öltözködésben akkor megnyilvánulhat ez zenei ízlésben is. Ezt még talán jobban észre lehet venni. Erre tapasztaltál már példát?
2015. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

regebben sokkal visszahuzodobb voltam, nem jott ki a mereszebb enem soha, csak otthon nyomtam a gepet...

ez 2 eve van kb, hogy jobban megnyiltam mostmar rengeteg haverom van, es mindenhova hivnak. Ilyen nincs nalam, hogy egyszer ez a ruha tetszik masszor az, se zeneben semmiben.

Egyszeruen, ugy kepzeld el, ultok 5 en egy beszelgetesben lokod a szoveget, es egyszer csak megnemulsz es olyan mintha kivulrol latnad magad, ilyenkor csak ugy elbambulok es mintha nem is en lennek. :/

2015. márc. 31. 02:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell aggódnod, ez csak hangulati zavar. :) Nem vagy személyiségzavaros.
2015. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!