Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pajzsmirigy alulműködés...

Pajzsmirigy alulműködés gyanúja esetén elegendő csak a TSH szintjét megnézni? Nem muszáj a T3 és T4 szintjét megnézetni?

Figyelt kérdés
Voltunk vérvételen, az eredmény szerint a TSH szintje normális (a referencia 0,27 és 4,7 között van, nekem 2,11 uLU/ml lett). Ennek ellenére sokszor tapasztalom a rossz kedvet, már úgy 2 éve vannak hangulatzavaraim, felmerült a depresszió lehetősége is, a nap nagy részében képes vagyok szorongani, és feszült vagyok, ezért könnyen fel tudnak dühíteni az apróbb dolgok is, és dühkitörésre is hajlamos vagyok, és sajnos rendkívül nehéz koncentrálnom. Vagy az is lehetséges, hogy a depresszió, és a pajzsmirigy alulműködés nem jár mindig együtt?

2015. aug. 26. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért járna együtt mindig a depresszió és a pajzsmirigy alulműködés? Ha jó a TSH akkor a pajzsmirigy jól működik. A panaszok alapján is sokkal valószínűbb a depresszió vagy szorongás mint a pajzsmirigy probléma.
2015. aug. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!