Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért csak TV mellett tudok...

Miért csak TV mellett tudok elaludni? Más is van így ezzel? Mennyire van ez hatással az egészségemre?

Figyelt kérdés

Ha sötétben vagyok, akkor van hogy 1-2 órán keresztül csak forgolódok, nem tudok aludni, felkelek többször is.

Ha viszont be van kapcsolva a tévé, akkor nézem egy 10 percig, és utána elalszok ( akkor is ha valami szuper izgalmas, lövöldözős akció film megy ).

Nem félek a sötétben, csak egyszerűen nem tudok aludni. Folyamatosan kattog az agyam. Viszont ha nézem a tévét, akkor az ugye leköti a figyelmem és nem gondolkodok folyamatosan.

Más is van így ezzel? Mennyire káros a szervezetre hogy tv mellett alszok?



2015. aug. 29. 23:34
 1/5 zender0106 válasza:
Ismerős... Pl dobsz egy hátast nem gondolkol hallgasd meg a kedvenc zenéd folyamatosan fülessel egy párszor tv mellet ezt csináld egy ideig utána tv nélkül utána egyre kevesebbszer hallgasd a zenét (csak a szövegre figyelj) Beválik :D
2015. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nincs tévém 10 éve, kitűnően alszom...


amúgy meg veszel egy éjjeli fényt és kész

2015. aug. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csak így tudok elaludni, azt mondják nem egészséges, mert így nem elég pihentető az alvás. Teljes csöndben és sötétségben viszont nem tudok aludni, és szerintem elég kipihenten, mindig magamtól ébredek.
2015. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"amúgy meg veszel egy éjjeli fényt és kész"


Nem hiszem hogy egy éjjeli fény nézése lekötné a figyelmemet. Ugyanúgy kattogna az agyam, és ugyanúgy nem tudnék aludni.

2015. aug. 30. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Éjjel mindenesetre ne vezess.
2015. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!