Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem szabad, nem tanácsos...

Ubul Ubul kérdése:

Miért nem szabad, nem tanácsos a szív oldalán, tehát bal oldalunkon aludni? Tényleg nem szabad?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
EZ hülyeség, úgy alszol, ahogy neked kényelmes. Semmi bajod sem lesz, ha baloldalon alszol. (Mellesleg minden általam ismert ember éjszaka többször vált oldalt, nem egy pozicióban alszik)
2015. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel az ember szive NEM bal oldalt, hanem középen van, csak egész picit húzódik balra, ezért teljesen mindegy.


Nem tudom, ki találja ki ezeket az értelmetlen ötleteket, de elég idióta.

2015. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2015. szept. 6. 21:33
 4/4 anonim válasza:
Nem biztos, hogy hülyeség, már én is hallottam, de nem tudom miért. Általában nem alszom úgy pont ezért. Viszont amikor terhes voltam, akkor bal oldalon volt kényelmes, legtöbbször úgy tudtam csak aludni, és nem volt semmi gond. Érdekes. Azért a válaszra én is kíváncsi lennék, ha vki tudja.
2015. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!