Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon bevertem a fejem....

Nagyon bevertem a fejem. Lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Nagyjából negyed órája történt,a konyhaszekrény nyitva hagyott ajtaja a bűnös :D ahogy álltam fel,nem gondoltam rá hogy pont a fejem fölött van tárva nyitva és hát eléggé bevertem a fejem:( van rajta egy púp kicsit fáj is de azon kívül nemigazán érzem hogy bajom van..lehet valami bajom? nem merek így aludni menni kicsit félek:( 16/L
2015. szept. 16. 00:09
 1/4 A kérdező kommentje:
félek a vérömleny kialakulásától:(
2015. szept. 16. 00:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom lefeküdtél már, de azért írok, hátha megnyugszol: ekkora ütéstől maximum a fejbőrödön alakul ki vérömleny (vagyis a púp), de a fejeden belül biztosan nem. Azért van a koponyánk, a hajunk, hogy megvédjen az ilyen apróbb ütésektől. Pár nap, és elmúlik a púpod is, ne aggódj :)
2015. szept. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már ezerszer jártam így, soha nem lett bajom a búbon és fájdalmon kívül, én késsel szoktam olyankor a púpot lenyomni és borogatom egy darabig. Ha nem szédülsz, nincs hányingered, egyéb tüneted, akkor ne aggódj.
2015. szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Teljesen jól vagyok azóta,még csak fájni se igazán fáj csak ott a púp:)

Köszönöm!:)

2015. szept. 16. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!