Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudnék tenni ez ellen?

Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
18 éves férfi vagyok és nagyon nem vagyok elégedett magammal. Nagyon visszahúzódó vagyok idegen társaságba nemszeretek bulikba járni sőt még az alkoholt sem szeretem (apám miatt...) és egyre többször fordulok magamba mostanában. A sulis éveim alatt az önbizalmamat porig rombolták és ez azóta se jött rendbe. Semminek nemtudok örülni, egyetemre járok és a nyelvvizsgám is most lett meg, de szinte bármikor elcserélném ezeket, ha olyan normális ember tudnék lenni mint a többi ember. Szerelmem sem volt még, bár nem is csodálkozok az önbizalomhiány és az önutálat miatt. Szoktam eljárni néha a barátaimmal focizni stb, de ők is inkább már az ilyen bulis életmódot folytatják ezért mostanában már ritkábban. Az utóbbi időkben őszintén semminek nemtudtam örülni mégcsak mosolyogni is alig lehet látni engem. Vannak barátaim meg kapcsolataim de egyszerüen nem érzem jól magam így. Mit tanácsoltok? Esetleg depresszió? Sokszor beszéltem szüleimmel arról, hogy utálom magamat, szóval már őkis tudják. Anno még az öngyilkosság gondolata is megfordult bennem. Mit tanácsoltok?

2015. szept. 16. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak nagyon kevés 18 éves férfi és 16 éves lány elégedett önmagával. De ez eggy fajta depresszió kezdede. Néz utána a pszichofitnesznek.
2015. szept. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!