Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez a furcsa, sisterg...

Miért van ez a furcsa, sistergésszerű hang a bal fülemben?

Figyelt kérdés
Valószínűsíthető, hogy a vérem pumpálását hallom. Kb. 1 órája kezdődött, időnként abbamarad egy időre, aztán megint folytatódik, nem tudom mitől. Észrevettem, hogy nyeléskor nem hallom. Hozzá kell még tennem, hogy felsőlégúti megbetegedésem van, ami esetleg átmehet fülre, de ez a hang nem olyan, mintha betegség miatt lenne.

2015. szept. 18. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
"Hozzá kell még tennem, hogy felsőlégúti megbetegedésem van, ami esetleg átmehet fülre, de"
2015. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet fülzúgás is, az elnevezés ne tévesszen meg, sipolhat, sistereghet, vagy épp szó szerint zúghat is, illetve van több fajtája is, mikor hallható az orvos által is, tehát külső okból kifolyólag hallod, vagy épp belső okból, mikor az érzőidegek okozzák csak. Amúgy doki a legjobb megoldás, nekem is volt már sipolás, kiderült, hogy fültisztítás közben sikeresen beljebb nyomtam egy kis koszt és az birizgált benn valamit,azért hallottam sipoló hangot.
2015. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Eustach-kürt nyeléskor kinyílik, és azért marad abba. Valóban a véráramlást hallod. Ha rendbe jössz a gyulladásból, akkor ez is meg fog szűnni.
2015. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!