Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 4-5 éve egyre rosszabb a...

4-5 éve egyre rosszabb a közérzetem, máig annyira leromlott, hogy semmihez nincs kedvem, minden felidegesit. Miért lehet? (dokihoz menni semmi értelme (aztmondta h semmi bajom) ).

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
mik a tünetek?
2010. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Változott valamiben az életed ez idő alatt?

Nálam is ezt vettem észre magamaon, de nem 4-5 év alatt, hanem rövidebb időre vonatkoztatva. Az én életemben a párkapcsolatom megromlott, a problémákat nem tudtuk megoldani és idővel minden idegesített, teljesen megváltoztam korábbi mentalitásomhoz képest. Amikor rám mondták ismerősök, én vagyok a nyugalom megtestesítője, még a párkapcsolati problémáim előtt volt, utána már ez 100 %-osan megváltozott :-((( Amióta szakítottam, megszűntek a gondjaim és "régi önmagam" vagyok...

2010. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a méregtelenítés segítene, igyál sok vizet! Menj sportolni, az boldogsághormonokat szabadít fel!
2010. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát a tünet az a rossz közérzet, kedvtelenség.19 éves vagyok, fiu.mikor 5-8 osztályos voltam, nem voltak ilyen jellegű problémáim, bárkinek tudtam jókedvet csinálni, bárki fordulhatott hozzám a problémájával, végig tudtam hallgatni.azóta türelmetlenebb lettem, fáradt vagyok mindig és ez csak súlyosbodik..még az apró problémákon is napokat eszem magam, ahelyett ,hogy továbblépnék..bármire hajlandó vagyok, hogy változtassak a helyzeten! amugy 2 év sport sem segitett semmit,méregtelentés meg..hát nemeszem tartositoszeres cuccokat, bio kaja van csak elöttem..nemhiszem h az lenne a gond..ha valakinek van hasonlo tapasztalata, legyenszives irja le, és hogy hogyan lábalt ki belöle, nagyon akarom, hogy vége legyen!
2010. márc. 13. 23:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg vitaminhiány.. vagy hormonzavar hasonlók.

Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, de akár írathatsz fel külön vitaminokat is (Mg!).

2010. márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

menj el orvoshoz kivizsgálásra

Nekem is hasonló volt csak én utánna beteg lettem(nemcsak egy kis sima betegség,hanem tartósan)

2010. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hogyérted azt h tartosan? mien bajom lehet belole?
2010. márc. 19. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát,nem belőle lehet bajod , hanem ez volt az egyik előjele hogy beteg lettem. Autoimmun betegségem lett.
2010. márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!