Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez ellen mit lehet tenni?...

Ez ellen mit lehet tenni? 13/f (alvás zavarok)

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok.

Reggel 6kir kelek, rögtön amint megszólal az ébresztőm.

Aztán legszívesebben vissza aludnék mert egyszerűen szörnyen fáradt vagyok. Elmegyek suliba, amig ott vagyok egyáltalán nem vagyok fáradt, de amint hazaérek és leteszem a táskát rögtön fáradt leszek de aludni nem tudok. Telefonozgatok, tv-zek, megpróbálok tanulni aztán egyre éberebb leszek és este meg egyszerűen nem tudok elaludni. 22kor lefekszem, hogy na mostmár megpróbálok aludni. De egyébként lazán ellenék én hajnalig is.


Mit lehetne tenni a délutáni fáradság és az éjszakai éberség ellen?



2015. szept. 21. 14:41
 1/3 anonim válasza:
Nos, este azért nem tudsz aludni mert már olyan fáradt vagy hogy egyszerűen nem tudsz.. Mikor hazaérsz pld pihenj feküdj le.. TVzz. Ágyban csináld a leckét. Sőt! Lehet hogy sportolnod kellene mert sok az energiád ezért nem tudsz aludni.
2015. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szeretnék én sportolni de még fárattabb leszek.

Az, hogyha hazaérek pihenjek le az már rutin. Most is fekszek de elaludni nem tudok. De ha nem fekszek le akkor se tudok este aludni.

2015. szept. 21. 14:59
 3/3 anonim válasza:
Te jó ég :DD mint ha magamról olvastam volna tiszta én csak annyi hogy én lány vagyok és 12 éves de lassan 13 de ez nem lényeg. Hű amúgy erre én is szeretnék egy jó választ :D
2015. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!