Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szájöblítőnel normalis az...

Szájöblítőnel normalis az ilyen hatas?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, és az első jelre,amint vérzett az ínyem, megkérdeztem a nődokimat, hogy mit javasol. Ő Cortisolt mondott,amit hamar meg is vettem.

Azt olvastam, hogy nem kell higitani, hát úgy szétmarta a szám, úgyhogy a 10ml-t felhigitom harmincra, és azzal oblogetek. De meg igy is durva, tegnap esti oblogetes utan még ma delutan (!) is érzem ahogy zsibbad a nyelvem a cortisoltól, pedig mar ketszer ettem!

Ez normalis?

ja, es csak egyszer hasznalom az ajanlassal ellentetben naponta, esti fogmosas utan


2008. szept. 9. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Te, figyelj már, nem Corsodyl-t mondott véletlenül? A corsodil egy szteroid hormon...

Én is Corsodylt használok, és még órák múlva is érzem, úgy mint te. Az első pár alkalommal rosszabb, utána nem lesz ennyire gáz.

2008. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez vmi allergiás reakció. Próbáld a chlorhexamedet.
2008. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En is hasznaltam.nagyon jo.igen normalis es van egy kis utoize amit erzel majdnem egesz nap..de nekem nem zsibat annyira...mennyel el fogorvoshoz.en mikor hasznaltam nem voltma terhes..szoval menj el fogorvoshoz
2008. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Corsodyl-t es nem Cortisolt....
2008. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azaz, bocsanat,rosszul emlekeztem a nevere (C betus, és olra vegzodik :))


Rákeresek a chlorhexamed-re, mert gyakorlatilag kinyirta az izlelobimboim :( nem erzem, zsibbad.. es ez nem pár ora (tegnap este 10kor hasznaltam utoljara, es masnap delutan kettokor tobbszori etkezes utan)

Amugy mar egy hete hasznalom, szoval nem elso par alkalom, es raadasul higitottam is!


köszi a valaszokat!

2008. szept. 9. 14:04
 6/8 A kérdező kommentje:

ja, a neve mindegy, mindenki tudta melyikrol van szó :D

ti amugy higitottatok??

2008. szept. 9. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
nem higitom ..de ne nem is vagyok terhes:)
2008. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:D doki irta fel, es ilyen szempontbol tok mindegy terhes vagyok e vagy nem :D

mindenesetre mar nem hasznalom :D

2008. szept. 12. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!