Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Áprilisban autóbalesetem...

Ciculi2 kérdése:

Áprilisban autóbalesetem volt, agyrázkódással és eszmélet vesztéssel. Azóta sokszor fájt enyhén a fejem, kb 2 hete pedig iszonyat fejfájás és hányinger kíséri. Mitől lehet ez? 16L

Figyelt kérdés

Az összes vizsgálat negatív lett ottbent, ezért nem csináltak CTt.

Előre leszögezném, hogy NEM vagyok terhes. Felkelek reggel, rá kB fél órára elkezdődik a fejfájás és hányinger. Ez tart egész nap. A hányingerem el tudom mulasztani evéssel, kb 5 percre. De sokat sem tudok enni. Levágtam egy szelet kenyeret, és a felét már nem tudtam megenni,mert akkor már attól volt hányingerem. Így egész nap ennem kell, folyamatosan apró kis falatokat, ha nem akarom a rosszullétet. Persze közben a fejfájás folytonos. Hátul fáj, ahol a gerinchez csatlakozik a koponya, és annak kB 3 centis körzetében, de borzasztó módon. Felhívtuk az orvosomat többször is, de a válasz mindig az volt, hogy ő erre nem ér rá. Mi tévő legyek? Beleültették már a fejembe azt is, hogy vérrög van a fejemben, az nyom egy ideget. Tapasztaltatok már hasonlót?



2015. szept. 29. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Agyrazkodasnal szerintem melegen ajanlott a CT, akkor is ha a vervizsgalat normalis adatokat ad.


En a biciklirol estem fejre, agyrazkodassal vittek korhazba, 1 het intenziv, 1 het labadozo. Csinaltak CT-t es nekem is nagyon sokat fajt a fejem. Utana is. Nekem volt verrog, pont ezert csinaltak a CT-t hogy lassak, hogy mizu. Szerencsere felbomlott es nem okozott kart.


Hiaba engedtek ki a korhazbol, javaslom hogy kezeld ezt ugy mint a keztorest, amikor honapokig hordod a gipszet. Legyel ovatos minden tenykedesedben. Hiaba erzed jol magad, hiaba jok a leletek, egy baleset iszonyat megrazo a testnek es idobe telik, amig visszaall minden a regi kerekvagasba. Lehetoleg ne eroltesd a sportokat, ne hajtsd magad tul, marmint tanulj, de pl. ne menj teniszezni a csajokkal, meg ilyenek. "Take it easy"! :)


Nyugodtan elmehettek egy masik orvoshoz, mi az hogy erre o nem er ra. Akkor adja vissza a diplomajat!

2015. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Januárig egybefüggő gyakorlatom van, szóval minden nap dolgozom, egy nagy üzemi konyhán. Összetenném a kezem ha csak tanulnom kéne. Köszi a választ!
2015. szept. 30. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!