Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Koffein érzékenység tünete ez?

Koffein érzékenység tünete ez?

Figyelt kérdés
ha cappuccinot iszok ( kávét nem, mert attól még roszabbul vagyok) akkor kicsit szédelgek, émelygek, és olyan fura a közérzetem, meg pánikolok minden bajom, nem szoktam inni, bár van mikor semmi bajom tőle, de most pl érzem. nem is tudom miért ittam. tapasztalt már valaki ilyet ??

2015. szept. 23. 09:12
 1/6 A kérdező kommentje:
jah meg mintha nehezebben kapnék levegőt is, de lehet ezt csak hozzá képzelem, végülis nem fulladok meg semmi, csak olyan fura
2015. szept. 23. 09:14
 2/6 anonim válasza:
Szerintem lehetséges, én egy bizonyos gyulladáscsökkentőre vagyok érzékeny és kb ilyen tüneteket vált ki + még nagyon szapora szívverés is bejátszik. Érdemes elmenni orvoshoz ezzel, mert ha esetleg műtenének akármivel és nem tudnak róla, akkor az komoly baj lehet.
2015. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevés folyadékot iszol, ezért alapból magas a vérnyomásod, szapora a pulzusod. Ha ezt még megfejeled egy kávéval, borítékolható, hogy nem érzed magad a hetedik mennyországban.
2015. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát.... 100/60 a vernyomasom általában, es a pulzusom alapbol kicsit magas 80-90 es lehet ez a baj h a kávé megjobban felnyomja a pulzust..
2015. szept. 26. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:

"ha cappuccinot iszok ( kávét nem, mert attól még roszabbul vagyok)"


Szerinted van kávé és van capuccino? Ez a capuccino valami olyasmi, mint a tea?

2016. okt. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 Régi kértés, de fordítva. Alacsony vérnyomással magas a pulzus, ahogy a kérdező írta is. Tehát ha valaki keveset iszik leesik a vérnyomás, pörög a szív. A kávé pedig csak a pulzust szokta megemeli, ezért rosszabbul lesz csak az illető tőle. Plusz ha még éhgyomorra is, na az nagyon rossz lesz.
2022. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!