Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS alhasi fájdalom, hányinger...

SOS alhasi fájdalom, hányinger mitől lehet?

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 14:09
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
na voltam ügyeleten először is nagyon bunkón bánnak az emberrel, szánalom., enyhe gyulladásom van, kaptam gyógyszert, saját felellőségre jöttem el, mert ügye sürgöéssgin voltam, ha bármi baj lesz aztmondták menjek vissza.....hát remélem el fog mulni....
2015. okt. 3. 19:10
 22/28 A kérdező kommentje:
hüvelygyulladás áll a papiron. az okozhat alhasi fájdalmat és hányingert?
2015. okt. 3. 19:17
 23/28 anonim ***** válasza:

Az alap, hogy bunkók.Mit vártál?Magyar egészségügy...

Természetesen ha valami betegség van benned, főleg gyulladás, az mindíg fájdalommal jár és persze rossz közérzet is társulhat hozzá, mint pl hányinger.De azért figyelj oda magadra és tényleg menj vissza ha nem javul, de majd inkább hétfőn nődokihoz vagy háziorvoshoz hátha jobban megvizsgál.

Az ügyeltes amúgy megvizsgált alaposan?

2015. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
csinalt ultrahangot. de én állami korhazban tegnap voltam utoljára. beszedem az antibiotiukmot amit felírt. ha nem javul akkor felhivok egy nogyogyaszt.
2015. okt. 4. 10:22
 25/28 anonim válasza:

Most ez komoly? Te itt teszed fel ezt a kérdést? A neten érdeklődsz mi lehet a bajod? Mit vártál, telepatikus ultrahangot? Vagy azt gondoltad, h ha valakinek hasonló tünete lesz, akkor neked is az lesz a bajod, mint neki?

Ilyet nem szabad! El kell menni dokihoz.

Inkább egy vérvétel, mint egy elhanyagolt betegség miatti műtét.

2015. okt. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
kedves utolso. nem tűnt fel, hogy elmentem a surgossegire? csak egy kerdest tettem fel elotte. szerintem nincs ebben semmi. mások sokkal hulyebb kerdeseket raknak itt ki.
2015. okt. 5. 08:33
 27/28 anonim válasza:
Pl. a jalapeno-s pizzától...
2015. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
antibiotikumtol eeeeelmúlt
2015. okt. 11. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!