Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudok csinálni? Valami jó...

Mit tudok csinálni? Valami jó tanács?

Figyelt kérdés
5 napja folyamatosan lázam vagy hőemelkedésem van. Inkább hőemelkedés, de nagyon szarul érzem magam. Voltam kedden dokinál. Kaptam antibiotikumot, de nem mondott semmit, hogy mi bajom van. Egész nap hőemelkedésem van.(37.5-38.0) Nem igazán tudom gyógyszerrel csillapítani.

2015. okt. 2. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Pest megyében a calicivírus dívik. Nekem ez 5 napi nemivással, persze nem is evéssel,+lázzal jár. Dolgozom,kivéve,ha hányok is. Azt nem lehet visszatartani...bocs
2015. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lázcsillapítóból tudom ajánlani az Ibuprofent (azthiszem így kell írni). Nekem tavaly volt 5 napig 38-39 fokos lázam, semmi sem vitte le, de ez igen. 600mgmos van nekünk, 1 óra alatt levitte a 39 fokot is 37-re. Amúgy hideg vizes ruha a homlokodra, hűtőfürdő, bár ezeket csak 38 felett javasolják. Pihenj és igyál sokat! Esetleg kérdezd meg a dokidat is így utólag, hogy mi a teendő. Jobbulást!
2015. nov. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!