Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vendeglatoi diakmunkán vagyok,...

Vendeglatoi diakmunkán vagyok, de a kollégáim nem fogadnak el, pedig mindenkivel kedves vagyok. Nem ez a legnagyobb problémám, de van, mikor azt sem tudom mit kell csinálni, és akkor ténfergek, de ez így szörnyű. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz érzés így bemenni, mert fizikailag is megterhelő, de jól fizetnek ezért nem akarom otthagyni. Még sosem kellett beilleszkednem sehova, de ez nekem így nagyon nehéz. Oké dolgozni mentem, de sokszor azt sem tudom mit kell csinálnom, mert lemennek a táboros kiszolgálàsok ebédnél, aztàn kb van 3-4óra mikor nem tudom mit kell csinàlni. Kérdeztem is, de akkor leráztak. Rettegek bemenni, de nem akarom feladni.

2015. jún. 24. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A többiek mit csinálnak abban a 3-4 órában?

Talán figyeld meg őket.

Egy rossz melóhely tönkre tehet lelkileg,de mivel ez egy diákmeló,gondolom szeptemberig tart csak.

Fel kell tenned magadnak a kérdést,megéri neked azt a pénzt ez a munkahely,hogy gyomorideggel járj be még 2 hónapig?

Amit tehehtsz,nem kell a társaság középpontának lenni,nem kell sokat beszélni,inkább kevesebbet,de akkor ne hülyeséget.

Csináld jól,amit csinálsz,egy melóhelyen ez a legfontosabb,oda az emberek nem haverkodni járnak,szerintem előbb-utóbb el fognak fogadni.

2015. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

probaltam megfigyelni oket, de nem nagyon ment, mert folyton eltűntek

idegileg amnyira nem tesz ronkre inakbb csak aza. napi 8ora faraszt le

Nem akarom feladni, mert nem vagyok olyan, hisz ha valamit elkezdek vegigcsinalom

Félek, de bemegyek, viszont jobb lenne, ha kicsit nyitottabbak lennének felém, ezt nem tudom hogy kellene elérni


viszont köszönöm a választ :))

2015. jún. 24. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!