Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozót szeretnék ill....

Fogszabályozót szeretnék ill. kell is szerintem és ha tegyük fel egy hét múlva elmegyek a fogorvoshoz mit fog csinálni és mennyi idő múlva teszi fel a fogszabályozót?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, mert szerintem szükséges van fogszabályozóra csak kicsit félek.

2015. márc. 26. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt majd a fogorvos eldönti, hogy kell-e, de nem olyan jó buli, hidd el. Először el kell menni panoráma röntgenre, utána gipszmintát vesznek, aztán elmondják, kell-e fogszabi vagy nem, és ha kell, akkor milyen. Nekem 2 évig volt fent, és nagyon örültem, hogy levették. 16/F
2015. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Most nekem is folyamatban van.

Először is megnézi a fogorvos, hogy a szabálytalan fogazaton kívül van-e más gond(pl lyuk, ilyesmi). Mert ha igen akkor azt előtte mindenképp meg kell csinálni.

Én tegnap mentem fogorvoshoz, hogy megbeszéljem vele, hogyan is lesz a fogszabályozó és az lett a vége, hogy jövőhét csütörtökre vissza kell mennem gyökérkezelésre mert gebasz van... Nagyon faja...

Első alkalommal egyébként nem fog csinálni semmit valószínűleg. Felméri mi a helyzet a fogaiddal és elmondja hogyan tovább és válaszol a kérdéseidre. Úgyhogy ne izgulj hanem inkább szedd össze a kérdéseidet! :)

2015. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. márc. 26. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
A fogorvos meri fel h szukseges e. Maga a felakasa egyaltalan nem faj, csak kellemetlen. Nekem kb 1 ora volt. A fogszabalyzosoknak sokkal jobban kell tisztitani a fogukat, igy az is elony benne ha mar leszedik a keszuleket, valoszinu h nem igen lesz lyukas fogunk, mert megtanuljuk rendesen tisztitani. Havonta cserelik a benne levo kis gumikat, szinten nem faj. De csereutani par napban es foleg felrakas utan erzunk feszulo fajdalmat, de igazan elviselheto:). (Bocsi az ekezetekert, telon vagyo).
2015. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!