Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől alakul ki ez az alak...

Mitől alakul ki ez az alak (kép), hogy a csípőnél szélesebb a comb? Világ életemben ezt akartam elkerülni.

Figyelt kérdés

[link]


Sosem volt szép kerek csípőm, inkább szögletes.

A képen nem én vagyok, neten kb ezt találtam, ami valamennyire hasonlít.

Azzal a különbséggel, hogy nekem még nem ilyen csoffadt a bőröm, 30 éves vagyok. És hogy a csípőm alatt jobban visszamegy, majd combnál újra kiugrik ez a rész. Tehát ott van egy lyuk.

egyáltalán nem csinos, egy normál nadrág is kiadja, nem érzem jól magam így.

gyerekkoromban volt egy szomszédasszonyunk, ő nézett ki így, már akkor azt gondoltam, hogy sose akarok ilyen lábakat.

gondolhatnék túlsúlyra, de voltam már ettől több kiló, és akkor nem adta ki ennyire. amúgy a súlyom teljesen átlagos, nem tudom, hány kg vagyok, de nem vagyok nagy darab. a combom sem valami vastag, az is átlagos.

mitől lett ott mégis ilyen kiugró rész? nem akarok ilyen lábakkal élni, így nem lehet nőiesnek lenni, 30 évesen pedig még jó lenne csinosan öltözködni.


2015. okt. 4. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Alkati adottság öröklés révén. Ki ilyet örököl, ki meg bankbetétet.
2015. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
izom
2015. okt. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A képen látható alak a zsírleszívás következtében alakul ki. :D

[link]

2015. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Napi fél-1 óra mozgás helyrehozza. Guggolás, lábizomerősítés, futás kitartóan és egy fél év múlva már látni fogod a változást.
2015. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4 válaszban 4 féle magyarázat.

nem lettem okosabb. :(

2015. okt. 4. 18:19
 6/7 Yolo2 ***** válasza:

A képen az látható, hogy a nő trochanterén lévő zsírréteg valamint a has zsírrétege közt a medence oldalsó része "besüllyed". Az, hogy a zsír a testeden hol, milyen arányban rakódik le, a genetikád határozza meg. Szerintem egyszerűen az történt, hogy kellő mennyiségű zsír halmozódott fel a két helyen, hogy észrevedd ezt.

Itt egy kép ami segíthet megérteni:

[link]


A trochanter az a combcsontjaidon lévő nagy kiemelkedés ami többek között izmok tapadását szolgálja.

2015. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyilván ha az ember nem edz nem figyel oda mit eszik akkor úgy is fog kinézni..

Kezdj el edzeni, futás, bicikli, konditerem, úszás. Más lehetőség NINCS. Ha gyors eredményt akarsz akkor a konditerem a legjobb megoldás egy kis kardióval kiegészítve de ehez folyamatosan lelkiismeretesen kell magad edzővel vagy a neten művelni a szabályos szakszerű gyakorlatvégrehajtás végett. És figyelj oda a helyes táplálkozásra(ez a másik alappillér). A képen én egy edzetlen enyhén elhízott személyt látok, semmilyen extra alkati hibát nem fedezek fel..

2015. okt. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!