Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tudom a Naruto Ultimate...

Hogyan tudom a Naruto Ultimate Ninja Storm 3-ban átalakítani őket?

Figyelt kérdés

Ugye van pl. Naruto-nak a Chakra Mode, mikor felveszi a Kyuubi chakráját, meg pl. Sasuke-nak, mikor a Susanoo'-t használja. Ezeket hogy tudom harc közben elérni? (XBOX)

Azt olvastam, hogy hosszan kell nyomni az Y-t, de akkor csak feltölti a chakrát... Viszont az ellenfél pedig egy csomószor átalakult. Hogy kell? :/



2013. márc. 16. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nekem ps3 van szval nem tudom h az x boxon melyik gomb de ha lá mész free battles harc közben a startra akkor van olyan utmutató ahol megtudod nézni h hogy kell aktiválni :)
2013. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Előszőr meg kell nyomni 1x az Y-t hogy körülötted legyen a kék aura (kissé hülyén írtam bocsi) aztán kell nyomva tartani az Y-t szóval Y, Y nyomva tartás ennyi az egész :D ha jól tudom :)
2013. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha sasuke az életednek lekell menni 50% alá és ott van jelölve kb 35%nál 2 pontal. ha az életed a 2 pont alá megy akkor chakra csík végén feljön egy kör ott HOSSZAN NYOMOD AZ Y-ont és átalakul...........

Narutonál pedig oldalra elbillented az analogot! nem azzal amelykel mész össze vissza hanem a másikkal!!!! ennyi

Akinek nincs xboxa+naruto storm 3 az neis válaszoljon :D

2013. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja az előző rosszul mondta Y,Y az csak betölti a ultimate jutsut csak meg kell nyomni a B-t a sima Y az a alap jutsut tölti be +B=RASENGAN ha hosszan nyomod a B-t akkor= MEGA RASENGAN azaz nagyobb sebzés!!!
2013. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!