Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Horikarkarka kérdése:

Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés
Pár hónapja bekerültem a sürgőségire ahol alaposan kivizsgáltak EKG artériás vérvétel normál vérvétel nagy labor minden volt. majd diagnosztizálták nálam a pánikrohamot :( elmentem szívültrahanra ahol meg állapították hogy hogy enyhe szívbillentyű zavarom van.. de nem kell vele különösebben foglalkozni. Aztán azóta jönnek mennek a tünetek :( de ez az egész nap nehezen lélegzek... aztán van hogy semmi bajom nincs elmegyek sétálni és haza fele égő érzés lesz a melkasomban egészen a torkomig. és elkezd tompán fájni a fejem és a fülcimpám mogott... ez mi lehet?

#a gond?
2015. szept. 23. 16:33
 1/1 Mandy1408 ***** válasza:
Szerintem a te problémád lelki eredetű lehet, és úgy tűnik, a nyugati orvoslás nem tud/akar segíteni az esetedben; keress fel természetgyógyászokat, a homeopátiás orvoslásnak is adnék a helyedben egy esélyt.
2015. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!