Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ez? Olyasmi érzés,...

Mitől van ez? Olyasmi érzés, mintha be lenne dugulva a fülem, de nincs. Rájöttem, hogy a dobhártyámon finom nyomást érzek a hangok hatására.

Figyelt kérdés

Berezeg, mint egy hangszóró, de nem kifejezetten hanggal, inkább, mintha füldugulás vagy a vér áramlása lenne.

Mértem vérnyomást, hátha az, de teljesen elfogadható.

Tegnap is érzékeltem hasonlót. Mi lehet az ok?


2015. okt. 8. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el fülészetre és mosasd ki a füled.
2015. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor volt már életemben. Lehet megfázástól, még akkor is, ha te nem érzel különösebb betegséget. Lehet még allergiától is. Elmehetsz vele dokihoz, de nem valószínű, hogy tudnak mondani valamit. Én voltam már vele nem egy orvosnál, de nem tudtak mit kezdeni vele. Saját tapasztalatomat írtam le. Jó szokott rá lenni a Bioptron lámpa, esetleg infra lámpás melegítés. A huzatot, megfázást kerülni kell amennyire lehet. Vegyél be aszpirint, ez is lehozhatja a felgyülemlett váladékot. Próbálhatsz gőzölni is, még ha nem is vagy beteg. Ez nekem segíteni szokott.
2015. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csótány költözött a füledbe. Vagy valami más kis rovar. Menj el fülészetre.
2015. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!