Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan csillapíthatnám, vagy...

Hogyan csillapíthatnám, vagy szüntethetném meg a reflux miatti kellemetlen szájszagomat? Normális válaszokat lécci!

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon figyelj az étkezésre. Számtalan helyen megtalálod, mit ehet egy refluxos. Ha ezeket betartod, kiiktathatod a gyomor irritációt és gyomorégést. Vannak gyógyszerek is, amikkel egyensúlyban tarthatod a gyomorsavad.
2015. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Figyelek az étkezésre, savcsökkentőt is szedek, és mégis ez van. Nem tudom, hogy lehetne ezen segíteni. Nekem idegi alapon van ez, nyugtatókat is szedtem már, viszont annyi mellékhatása volt, amitől rosszul voltam, hogy abba kellett hagynom a szedésüket.
2015. okt. 9. 17:08
 3/4 zsuzsycs válasza:

Én terhes vagyok és e miatt jártam hasonló cipőben. Én kávét váltottam és ez elegendő volt ahhoz, hogy enyhítsen, sőt, megszüntesse a problémám. Tudtommal reklámozni nem lehet, úgyhogy ha érdekel privátban megírom neked mi segített rajtam.

Szép napot!

2015. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Érdekelne, hogy mi segített rajtad. Jó lenne már nekem is, ha javulna, vagy esetleg megszűnne ez a "betegség" vagy nem is tudom hogy nevezzem.
2015. okt. 10. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!