Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Petefészek rák tünete?

Petefészek rák tünete?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 09:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Fáj lent a derekam kicsit, mint mikor megjön, de már azóta fáj, hogy elmúlt a menstruációm, voltam nőgógyásznál ultrahangon, nem látott semmi kórosat, enyhe gyulladást mondott, kaptam antibiotikumot, be szedtem mindet, de nem múlt el, most kérek idoponot másikhoz, meg rákszürést is szeretnék, féléve volt utoljára. mi lehet ez ? nagyon sokat eszek, hiztam 1kg-t is.
2015. okt. 12. 09:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Akár vese, bél, vagy gerincproblémától is lehet. Ha nem múlik el és a nőgyógyászati vizsgálat nem mutat semmit, érdemes elmenni egy alaposabb kivizsgálásra.
2015. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

vizeletet is vettek, az is jó lett. hasi ultrahangra is kaptam beutalot, de jövö áprilisra adnának idopontot, hát kapják be, majd kérek egy másik korházba, hátha ott hamarabb sorra jutok.

azért gonedolom hogy nőgyógyászati mert nagyon lent fáj, de remélem csak a derekam.

2015. okt. 12. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!