Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség tünetei jöttek ki...

A terhesség tünetei jöttek ki rajtam csináltam 1 tesztet pozitív lett. De néhány napja alhasi szúrásaim voltak ami a petefészek ciszta egyik tünete. Mit csináljak? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 08:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Terhes vagy. a szurka nem csak a ciszta tünete.

Ez vagy rossz?

2012. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Aszurkálás általában azt jelenti hogy a méhed és az azt tartó szalagok nönek, nyúlnak.Ez jó mert csinálnák a babának a helyet!
2012. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nah ez a tipikus tünete az internetes kuruzslásnak! és sztem ezzel csak magadnak teszel rosszat. pl.: nekem tegnap fájt a hasam jobb alsó része. ha erre rákeresel így, biztos lehetsz benne, hogy kiadja a net: MÁJZSUGOR! vagy GYOMOR RÁK! ha valamid fáj, menj el orvoshoz, mert a netes kuruzslás semmire sem jó! az alhasi szurka meg teljesen normális a terhesség elején, én sokszor most is küzdök vele (9hkm). ha vérzel, menj dokihoz! de a többi apróság miatt ne aggódj, sok minden lesz még! :)
2012. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
szerintetek hogy oldhatnám meg a terhesség kérdését a szüleim tudta nélkül???? nem örülnének neki!! hallottam az abortusz tablettáról a gyógyszer felírásához kell szülő?? nem mehetnék el pl: a barátom anyjával??
2012. aug. 23. 09:40
 5/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem nem mehetsz el a Párod édesanyjával mert nem ő a gondviselőd.

Mennyi idős vagy?

Védekeztetek rendesen? Mindenképpen beszélj Anyukáddal mert tudnia kell róla. Igen nem fog vigyorogni de legalább ketten eltudnátok rendezni.

2012. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az abortusz tablettát utolsó infóim szerint nem engedélyezték Magyarországon. Ha gondolod írj nyugodtan privátot, ha tudok segítek, ha már itt nem akarod tovább feszegetni a témát.
2012. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Abortusz tablettát nem engedélyezték és ha nem múltál el 18 éves akkor az abortuszhoz szülői engedély kell.
2012. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

jesszusom, remelem vagy vagy 15-16 eves.

sajnos most meg kell enned amit foztel! ha kepes voltal szettenni a labad vedekezes nelkul, akkor most kenytelen leszel elmondani a draga szuleidnek, hogy bizony ugy maradtal. es mivel az ab. tablettat magyarorszagon csak regisztraltak, de nem engedelyeztek ezert kenytelen leszel vegigmenni az abortusz megrazo, konyortelen, es megalazo utjan, biztos nem lesz kellemes, es valoszinuleg lelkileg is meg fog viselni, talan hosszu evekig fogod viselni a kovetkezmenyeit, de legalabb tanulsz belole.

nem vagyok megrogzott ab. ellenes, mielott megkoveznetek, de az hogy az ilyen felelotlen csitrik, akik nem kepesek megfeleloen vagy egyaltalan vedekezni, miattuk artatlan emberi eleteket oltanak ki, mikozeben egy csomoan varnanak a csodara. tudom hogy ettol senkinek sem lesz jobb, de ez az egyetlen amitol hanyingert kapok, hogy ez a mai, magat okosnak es szexre felkeszultnek gondolo fiatalsag ennyire felelotlen tud lenni...

mindegy, nem is hergelem magam tovabb, majd megtudja a "kedves" kerdezo.

2012. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Figyelj utolsó, azért szerintem nincs igazad, itt elsősorban a szülők a hibásak .

Azért lehet fel kéne világosítani a gyereküket, és megtanítani a helyes védekezésre, ha már ilyen világban élünk, hogy hamar szexelnek. ( a nagy átlag)

2012. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
utolso, valoban, igazad van, de pl az en szuleimnek se jutott eszebe sose a felvilagositasrol beszelni, mondjuk en nem is szexeltem ennyi idosen, megsem jutott sose eszembe vedekezes nelkul szexelni, ha nem akartam gyereket, es soha nem is kellett paraznom amiatt, hogy jajj terhes lehetek e. nekem legalabb volt annyi eszem, plusz 15-16 evesen agyilag nem ereztem magam ugy, hogy barmi ilyesmit kene tennem, le lehet pontozni, en 21 evesen vesztettem el a szuzessegem, es meg most is azt mondom, lehet, hogy azzal is varni kellett volna.
2012. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!