Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy mondjam el anyukámnak?...

Hogy mondjam el anyukámnak? Félek, nem venné komolyan, mert "mégy gyerek vagyok", pedig úgy érzem, ezzel egyedül nem tudok megbirkózni, és sokat jelentene az ő/szakember segítsége.

Figyelt kérdés

Szóval.. Nagyjából másfél éve szenvedek a depresszió tüneteitől (Ha igaz,amit az interneten találtam erről) Nem lelem örömöm azokban a dolgokban, amikben eddig igen.

Rengeteget alszom. Napközben egyedül vagyok.. Ekkor az a baj, hogy nem tud meghallgatni senki.. Este pedig a családom etölteti rám azt a bizonyos "minden rendben" álcát. Szeretnék segítséget kérni, de nincs kitől.

Egy szerelmi csalódás állhat a rossz közérzet hátterében, mert amióta megtudtam, hogy a fiúnak egy éve(!!!!) párja van, akivel igencsak közel kerültünk egymáshoz, sokkalta rosszabbra fordult minden. Ostobaságok fordulnak meg a fejemben, és megijeszt, hogy amikot rámtörnek ezek a gondolatok, ártok magamnak. Esélyem sincs felnőttel megbeszélni, mégcsak a barátaimmal sem. Nem is igazán tartom velük a kapcsolatot. Magányos vagyok, belefulladok a problémákba. De egyedül nem tudok változtatni rajta. Mit tegyek?



2015. okt. 14. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Így, ahogy ide leírtad. Mondd meg neki, hogy szeretnél vele beszélgetni valamiről, szakítson rád időt.

Az iskoládban nincsen pszichológus?

2015. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nincs iskolapszichológusunk.
2015. okt. 14. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
4 évigg voltam depressziós, es túl a múltan és légy nyitott és barátkoz :) nekem ez segített persze okosan beszélj másokkal és ha ártasz magadnak az egy. Életre meg marad
2016. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!