Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kínos, erős szőr. Valaki tud...

Kínos, erős szőr. Valaki tud segíteni és tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Olyan problémával fordulok nem megalázó, hanem segíteni vágyó emberekhez, hogy: 15 éves koromban úsztam verseny szerűen és az akkori edzőm mondta hogy a dressz miatt borotváljuk le a lábunkat és beleértve a combot is. Megtettem ..nagy hiba mar igy 20 evesen tudom. Akkor még alig volt szőr a labamon. Ellenben most a combomon erős szőr nő. Ha leborotválom ronda pöttyös és szúr. Gyantát probaltam, de gyenge a bőröm felszakadt és a szőrt sem szedte ki. :(Rettentően szégyenlem !

2015. okt. 15. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Epilalni próbáltad mar?
2015. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tartós szőrtelenítés pl ipl vagy lézer vagy egy kozmetikus, aki normálisan legyantázza
2015. okt. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Epilátorra esküszöm, immár 12 éve epilálom a lábamat, van, ahol ki is kopott a szőr. A borotva nagyon hamar visszanőtt, a gyanta meg le se szedte a felét se, és benőtt minden szőröm.
2015. okt. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 wendy666 ***** válasza:
Epilátór vagy lézerkezelés és vizsgáltasd ki magadat mert a borotvától nem lesz ilyen erős szőrzeted!
2015. okt. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!