Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezzel a mértékű hajhullással...

Ezzel a mértékű hajhullással elmenjek orvoshoz? (képpel)

Figyelt kérdés

Kb szeptember eleje óta tart ez az állapot. Heti 2-3 alkalommal mosok hajat, akkor jön ki a legtöbb egyébként a normál fésülésnél nem. A hajam amúgy nem ritkás és nincsenek is kopasz foltok.


A képen a vizesen kifésült állapot van, de balzsamozáskor illetve az egész hajmosós procedúra alatt jön ki ennyi. Szóval a képen látható mennyiség kb 2-3x-a jön ki egy hajmosással. És ez van másfél hónapja-mellé még viszket is a fejbőröm ugyan ennyi ideje.


Még nyáron voltam laborban és fogászaton utoljára, de az csak az éves szűrés volt, de nem volt semmi probléma. Meg amúgy se érzem, hogy gond lenne az egészségemmel.

Kb fél éve nem is volt festve a hajam és natúr termékeket használok haj és bőrápolásra.


[link]



Amúgy utána néztem a lelki okainak is, és azok eléggé igazak rám.


2015. okt. 17. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is kijön ennyi szerintem, mondjuk nekem nagyon sok hajam van.
2015. okt. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan gáz akkor sem, ha 2-3-szorosa kijön. Naponta kb. 100 szál hullik ki elvileg.
2015. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez abszolút nem sok :)
2015. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, csak ennyire még sose hullott a hajam. Csak zavar, hogy mindenhol ott van és a fürdőszoba is úszik a hajban :/ de ha vége lesz az őszi vedlésnek csak mérséklődik majd
2015. okt. 17. 11:27
 5/5 piriiiii ***** válasza:
Elméletileg ez ősszel "normális". Most nekem is eléggé sok kijön, ennyi simán egy-egy fésülködésnél is.
2015. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!