Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek hogy ne fájjon így...

Mit tegyek hogy ne fájjon így a térdem 30 évesen?

Figyelt kérdés

Semmilyen sérülésem , balesetem nem volt, egyszerű ízületi kopás lehet. Már 16 évesen emiatt mentettek fel tesiből, általában csak kapaszkodva tudok lemenni a lépcsőn, úgy fáj. De semmit nem adnak rá, esetleg kezdjek el szedni valamit, vagy álljak sorba protézisért? Mit lehet tenni? Köszi a tanácsokat.

Nem vagyok túlsúlyos!!


2015. okt. 22. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

"De semmit nem adnak rá, esetleg kezdjek el szedni valamit, vagy álljak sorba protézisért?"

Nem hiszem el, hogy egy 30 évesnek semmit se adnak, bár nem is tudom ki nem ad semmitse.. És ha protézis kell, vagy gyógyszer, akkor az kell. Már holnap állj sorba érte. Mert különben nagyon sok kín vár még rád, ha nem teszel magadért meg mindent.

2015. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!