Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fáj a térdem. Mivel kenjem,...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Fáj a térdem. Mivel kenjem, vagy mit csináljak hogy ne fájjon? 20 éves vagyok és lány

Figyelt kérdés
A héten hat napot edzek.Kardiozók és erősitek.Làbra 8x15 guggolást,3x13 kitörést és még belső-külső combra is edzek.Kb egy hónapja még súllyal csináltam kb.3 kg-val.Mostanába vagy két kg-val vagy semmenyivel mert már pár hete eléggé fájnak a térdeim,ha lépcsözők akkor fàj ha megyek akkor vagy nem vagy csak kicsit.Egy hómapja csak erősítek nem kardiozók.Mitől fájhat?Kentem rá activon extra gélt
2013. dec. 25. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Multi vitamin és izület védő, de legjobb, ha elmész egy hozzá értő orvoshoz.
2013. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valamikor nekem is volt kinn kérdésem, hogy fáj a térdem, meg recseg.

Csak én ugye szedek multit meg ízületvédőt is. Esetleg azt kipróbálhatod, hátha segít. Addig meg próbáld kímélni a lábad.


Ha nem javul akkor tényleg le kellene menned orvoshoz. Egyébként az enyém jobb lett, de legalább 4 hétig elég rossz volt.


Tekintve, hogy 3 kg alig súly, nem normális hogy fáj. A szabályosságra is nagyon figyelj.

2013. dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mentolos lóbalzsam nagyon jó rá, plusz vizesruha .

Én kb április környékén nyírtam ki a térdem 55 kg-val, még mindig nem tökéletes, de edzés közben nem fáj, és én akkor 4 hónapig semmi lábedzést nem csináltam .

Nagyon fontos, hogy szabályosan csináld a guggolást( és persze minden más gyakorlatot) , a térded ne menjen a lábfejed elé se guggolásnál se kitörésnél, mert az is térdgyilkos !

2013. dec. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.Lehet hogy az a baj hogy nem volt mindig szabályos
2013. dec. 26. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor most hanyagold az edzést, pihentesd, mert rosszabb, ha rágyúrsz most!
2013. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!