Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a térdem, Mit...

Miért fáj a térdem, Mit tegyek hogy ne fájjon? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szerintem az egész egy edzésen kezdődött, ahol vetettem egy bukfencet és ahogy a térdem érintkezett a földdel egy az egyben belobbant. Mintha égne, nagyon erős fájdalom... szint úgy a másik térdemnél is,csupán csak térdelni szeretem volna. Szerencsére ez edzésen volt így. bár azóta fájnak a térdeim. hajlított pózban nem sokáig bírom tartani (autó) Volt nem rég, hogy nem bírtam legugolni mert nem engedte a térdem. azaz nem bírtam fájdalommal.


Végső elkeseredés a mai nap volt, hogy fekvő pozícióban, mondanám alvás közben arra kell ébredni hogy szétszakad a térdem menten :/


Segítsetek kérlek. Tornáztatnom kellene? mert vannak egyes mozdulatok ami jól esik neki. de mi van ha épp az ellenkezőjét érem el? vagy is szabad, ha igen milyen gyakorlatokat végezzek? valamifajta ételfogyasztás segíthet. 18 éves srác vagyok.



2012. jún. 25. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet porcsérülés, nyálkatömlő gyulladás. Mutasd meg orvosnak.
2012. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még.. rándulás, ficam, szalag szakadás is lehet.
2012. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még akkor is ha ez hosszabb ideje áll fent? 2 hete már biztos. Bár vehetjük úgy hogy napról napra rosszabb...
2012. jún. 25. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg minden féleképpen fordulj orvoshoz.
2012. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!