Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lányok, van aki már többször...

Lányok, van aki már többször is elájult életében?

Figyelt kérdés

Valamilyen szinten együtt lehet élni azzal, ha valaki ájulásra hajlamos? Persze, többször jártam már orvosoknál ezzel. Kivizsgáltak és szerencsére nem találtak semmit, viszont a vérnyomásom egy kicsit alacsony és időnként bizonyos helyzetekben előjön ez a rosszullét. Nehezen viselem a nagy tömeget (pl. közlekedés közben), amikor nyáron melegben sokáig kell állnom valahol, meg ilyesmi. Sajnos ilyen helyzetekben hajlamos vagyok ájulásra.

Van akinek ismerős a dolog? Esetleg valami tipp, hogy mivel lehetne enyhíteni?

24/L



2015. okt. 24. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha elvagom a kezemet, vagy valakinek mellettem kezserulese van, nagy esellyel elajulok. Ha erzem, hogy baj van, tanitottak egy trukkot: valaki kontrat tart a tenyerevel, mikozben en erosen felnyomom a fejem.

nekem is alacsony a vernyomasom (80-90/60). sok folyadek, mely lelegzet, nem tudom. azert ajulok el, mert zongorista vagyok. lattam felig levagott labat, az meg se kottyant.

2015. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem eszem akkor szoktsm el ájulni és ugye nekem is van ez a klausztrofóbia na ilyenkor ha le tudsz ülni akkor olvas vagy ha nem néz kifele az ablakon nekem ezek segítenek és a nyárral kapcsolatban meg mindig legyen nálaad víz és árnyékban álj
2016. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!