Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS 1 hete székrekedésem van,...

SOS 1 hete székrekedésem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

pontosan egy hete székrekedésem van, azaz egy hete nem székeltem, nyómó ingerem nincs, viszont érzem hogy már kéne..a napokon át tartó sikertelen próbálkozásaim miatt, már nem is merek elmenni(iszonyú fájdalom, a hasban és a végbél nyílásnál)....próbáltam már: kamilla teát, rengeteg folyadékot, rendes tejet nem mert eléggé laktózérzékeny , és enyhén tej érzékeny vagyok, de volt már zabkása(laktózmentes tejből), gyümölcs, a paraffinolajat, és a glicerines kúpot most próbáltam egy 5-10 perce, de eddig nem hatnak... :( alapból székrekedéses típus vagyok, egészen kis korom óta, de ennyire durva még sosem volt...kérlek segítsetek..

15/L



2015. okt. 25. 18:43
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Patikában lehet kapni recept nélkül keserűsót. Így, ez a neve. Reggel egy pohár langyos vízben oldjál fel egy teáskanálnyit és éhgyomorra idd meg. Ha lehet, fél órára bújj vissza az ágyba. Elvileg kellene hogy segítsen neked a keserűsó. De azért erre nem lehet berendezkedni, jó volna, ha a háziorvosoddal meg tudnád beszélni ezt a problémát. Hét napi székrekedés esetén borzasztóan telítettek lehetnek már a beleid. És ez nagyon nem jó.
2015. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Még annyit, hogy mikor kipróbálod a keserűsót, akkor ne menj el sehova, mert baromi erős tud lenni és jó, ha van a közelben WC.
2015. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem elég sokszor van ilyen székrekedésem, én se jöttem még rá hogy mi használna, de szerencsére azért egy hét után általában kijön, igaz hogy nagyon kevés. De nem érzek teltség érzetet, olyan mintha eltűnne belőlem a kaja...
2015. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!