Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lassan egy hete szekrekedesem...

Lassan egy hete szekrekedesem van, valami ajanlat, vagy hamarosan elmulik magatol? :S Hashajtot nem akarok bevenni, csak ha mar nagyon muszaj. :S

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
1 kanál olívaolajat egyél meg. Sok sikert.
2013. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de alighanem más olaj is jó, legutóbb, ha jól emlékszem, én is napraforgóolajat ettem.
2013. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyál keserűsós gyógyvizet, pl. én Hunyadit szoktam. Az nem gyógyszer, de tuti hat. Lehet próbálkozni aszalt gyümölccsel, teákkal, stb., nekem csak ez hat redndesen.
2013. febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyél lenmagot joghurtba keverve mindennap
2013. febr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Glicerines végbélkúp.

Hosszú székrekedésnél nem biztos, hogy a hashajtó, vagy hashajtó hatású készítmények a legcélravezetőbbek. Könnyen lehet, hogy a végbélhez közel már besűrűsödött a széklet.

2013. febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

KÁVÉ!

szódabikarbóna

2013. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a glicerines kúp a legjobb,10-20 perc alatt hat.1 hét után más már nem hat szerintem.Aszalt szilva,mindennap egy joghurt lenmaggal,őszi-vagy sárgabarackbefőtt.Ezek is nagyon hatásosak.
2013. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Frissen főtt kávé szerintem kiváló. Legalábbis akkor, ha egyébként nem kávézol.
2013. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!