Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Doktorok! Miért fáj, "szúr",...

Dingodaj kérdése:

Doktorok! Miért fáj, "szúr", a hasam alja, minden percben, pedig minden eredmény "negativ"?

Figyelt kérdés

Nyàron kezdődött.

Iszonyatosan elkezdett fàjni a derekam, ès a hasi elülső rèszbe, a farba is sugàrzott, sőt ez azòta is el van zsibbadva.

Azt mondta az egyik doki, hogy gerinc-sèrv.

A màsik azt mondta, hogy idegbecsípődès.

Küldtek masszàzsra, fizikoteràpiàra, Bioptron-làmpa.

Labor.

Belgyògyászat+UH.

Nőgyógyàszat+UH.

Ideggyógyàszat.

Pszichiàtria.

Gyomortükrözès.

Pszichològia.

Orvosròl-orvoshoz jàrtam ùgy, hogy szò szerint alig birtam moccanni.

Most ott tartunk, hogy nem talàltak semmi szervi eredetűt.

De a fàjdalom mindennap, minden percben jelen van, olyan mintha kèst forgatnànak az alhasamban, ès szúr, ès iszonyùan görcsöl. Akkor a legrosszab ha leülök, vagy le kell hajolni, de teljesen le se tudok hajolni, mert annyira fàj a derekam, de a hajlàskor összenyomòdò has az nagyon elviselhetetlen, akkor fàj a legjobban.

Több gyògyszert, mivel kèrtem fàjdalomcsillapítòt, bem adnak, mert azt mondja, hogy igy is sok gyògyszert szedek, màr ne szedjek többet.

De így a napjaim vannak megnehezítve, mert àllandóan szùr, ès egyre nehezebb elviselni.


2015. okt. 28. 23:52
 1/1 mandiga válasza:
Bélműködésed rendben van? Eszel rostosakat? Én másra nem tudok gondolni. A sok gyógyszer meg kikészíti a beleket és a gyomrot is. Normaflort próbálj meg szerintem, esetleg espumisan gyöngyöt. Ha azok segítenek akkor valami emésztési gond.
2015. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!