Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges labor eredmény...

Lehetséges labor eredmény negatív (vizeletből) és terhes vagyok? Jó hete késik és az itthoni tesztet pozitívnak véltem, folyamatosan fáj a hasam alja meg sokat eszek, Dokinál voltam de még nem lát semmit ezért küldött vizelet mintára de az negatív.

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Laborban nézték a vizeleted és az negatív lett? Hát akkor nem hinném hogy terhes vagy. Miért nem vért vettek?
2014. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A laborban jó esetben ugyanazt a tesztet használják, amit te otthon. Rosszabb esetben kevésbé érzékenyet. Szóval simán lehetséges, hogy babás leszel. De azért nagyon ne éld bele magad, a hasfájás inkább menses előjel, és az étvágy megnövekedése sem tipikus koraterhességi tünet.

Csak azt nem értem, ha már ott vagy egy laborban, akkor miért nem vérből nézik a HCG-t, az sokkal biztosabb és pontosabb eredményt ad. Szerintem csinálj otthon még egy tesztet, és annak az eredményét vedd alapul, mert egy hetes késésnél azért már nem halvány csíknak illik lenni.

2014. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudom miért nem vérvételre küldött,más jel is van azt kívánom amit soha nem szerettem pl és a hasam 2 hete fáj, máj30 volt az utolsó vérzésem
2014. júl. 4. 20:08
 4/4 Manka68 ***** válasza:
Terhességre utaló jelek általában akkor vannak, amikor már a teszt is kimutatná, vagy inkább még később. Tesztelj még egyszer, és ha negatív, ha pozitív, menj el egy másik dokihoz.
2014. júl. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!