Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkastól a hasig terjedő...

Mellkastól a hasig terjedő tompa fájdalom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap délután elkezdtem fájdalmat érezni a hasam tájékán. Új gyógyszert kaptam (Quetiapine, egyéb nevei Ketilept, Seroquel, Kventiax, stb.) ami étvágynövekedést okoz, ezért azt gondoltam, hogy csak simán túlettem magam. Ittam szódabikarbónát, aztán mikor az nem hatott vettem be NoSpa-t, semmi.


Az a furcsa, hogy nem tudnám pontosan megmondani, hogy honnan jön a fájdalom. Néha olyan mintha a szívtájékon fájna (fél éve csináltak EKG-t, minden rendben volt) néha a hasamban, néha az oldalamban érzem.


Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem élek túl egészségesen. Alkoholista vagyok, egy hónapig napi szinten szívtam "herbált", (öt napja leálltam vele, lehet, hogy ez okozza?) és rendszeresen (túl)gyógyszerezem magam, Frontinnal, Rivotrillal. Ami érdekes, hogy tegnap a Frontin teljesen elmulasztotta fájdalmat, pedig ugye nem fájdalomcsillapító.


Valamilyen izomgörcs lehet? Veseelégtelenség a herbál miatt? Esetleg a 2007 óta tartó piálás (90%-ban igénytelen olcsó borok, tömények) miatt a hasnyálmirigyem lehet begyulladva?



2015. nov. 1. 06:10
 1/1 anonim ***** válasza:
A sok gyógszer és az alkohol együtt kikészítette a gyomrod, sürgősen menj kivizsgálásra, holnap menj el a háziorvoshoz.
2015. nov. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!