Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hát az az igazság h nem...

Hát az az igazság h nem nagyon tudtam h ezt a kérdést hova írjam de hát olyan bugyuta feladatot kaptam Testnevelésből. Az egészséges Életmódról mit lehet tudni?

Figyelt kérdés
Tudom a Google jó barát de hát akárhogy rákerestem nem adott konkrét dolgokat.És gondoltam ebben a témában tudnátok egy kicsit segíteni az én bajomban. :) VÁrom válaszotokat.
2010. márc. 18. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Leírhatnád a sablonos dolgokat pl.: sok mozgás(külön-külön elemezhetnéd a sportokat, hogy milyen testrészeket formálnak),

beszélhetnél még az egészséges táplálkozásról is (hogy mondjuk milyen zöldség milyen betegség ellen véd)

2010. márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebben a témában eltérő válaszokat kaphatsz. A ma divatos elmélet szerint nem szabad zsírt,teje,fehérkenyeret enni,.Helyette korpát,magvakat és hasonlókat kell fogyasztani.

A környezetemben sok idő ember él.Még 70-80 éves korukban is ásnak-kaőálnak a kertjükben és nem betegek.MIndegyik ( mi is)

zsírral főz,fehérkenyeret eszik,tejet iszik,minenféle húst eszik,akár kacsasültet is.Sok gyümölcsöt,zöldségfélét esznek,sok fokhagymát,vöröshagymát.Változatosan minden féle természetes ételt.Nem bolt fűszereket,önteteket,és hasonló dolgokat,hanem a sajátmaguk által késítettet.Ami a legfontosabb:nagyon sokat mozognak.Nem csak a hááztartásban és a kertben,hanem gyalog vagy kerékpárral mennek akár 5-6 km-et is.Ez a titka az egészséges életmódnak.

Nem a TV meg a gép előtt ülés,és a korpa evés.Azt meghagyjuk a disznainknak.

2010. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a feladat kicsit sem bugyuta! Gondold meg, tanulhatsz valami fontosabbat az iskolában, mint amit erre a kérdésre válaszolni fogsz?
2010. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!Hasznosak voltak :)

Hát az az igazság h én úgy gondolom h az életről sok mindent nem lehet az iskolában megtanulni.Azt tapasztalni kell és igazad van ebben h ettől fontosabb dolgot nem is fogok tanulni.

2010. márc. 18. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!