Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rossz a közérzetem, ha későn...

Rossz a közérzetem, ha későn fekszem le másnap aludhatok egésznap sem leszek jobba, rosszul vagyok az buszon. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Szédelgek, hányingerem van, gyenge vagyok. Főleg esténként jön rám. Reggelente pl semmi bajom a buszon, esténként meg szoritom az ülést és alig várom h haza érjek épségben. Mindig ilyen kis gyenge voltam, azonban nem rég dolgozom heti 40 órában és sokkal jobban kijött ez a gyengeség. Vitaminokat szedek, vizsgálatokn voltam már ezerszer,semmi nem derült ki. Étvágyam van, a rendszeres élettől hiztam is. Tény h keveset iszom sajnos, mert nem esik jól, ettől lehet ez?? Az is h a buszon rosszul vagyok esténként?
2015. nov. 7. 16:04
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsánat a sok elirásért, de jelenleg is rettenetesen rossz a közérzetem ....
2015. nov. 7. 16:13
 2/5 gömbicica ***** válasza:

hány éves vagy? egyedül élsz már vagy családban?

gondolom L :)

pánikbetegség nem jött még képbe?????

miért lennél kis gyenge????

semmi betegséget nem igazoltak a vizsgálatok az jóóó!

az hogy keveset iszol, az viszont tényleg nem jó :(

de ajánlom mindig legyen nálad egy kis üveg viz. munkában utközben autóbuszon....

ha érzed, hogy szarul leszel, igyál kis vizet:) segiteni fog.

2015. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
27/L. pánikbeteg voltam régen de az egészen más volt :) most már pont ez ilyen rosszullétektől jön rá ma szorongás picit. de azért pánik még mindig nem :)
2015. nov. 7. 17:53
 4/5 gömbicica ***** válasza:

akkor megadtad magadnak a választ :(

gondold végig milyen élethelyzetekben voltál mielőtt elkapott ez a rossz érzés.

2015. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát mint irtam a buszon ülök és általában akkor meg amikor később fekszem le :D
2015. nov. 7. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!