Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka? Napokban...

Mi lehet az oka? Napokban vettem észre, hogy ha fordulok bara vagy jobbra ingatag lesz a mozgásom/egy kis szédülés társul hozzá/. A közérzetem sem a legjobb.

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet. Füll-orr-gégészeten jó kezdeni a kivizsgálást.

Nekem szívritmuszavar volt. Lehet függ-orr-gégészeti, neurológiai, reumatológiai, vagy belgyógyászati eredetű a szédülés.

2015. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemrég voltam a körzetinél és megvizsgált,de nincs baja a szívemnek.
2015. szept. 10. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg bármelyik lehet azok közül amit leírtam. Az esetek nagy részében úgy tudom fül-orr-gégészeti eredetű. Főleg, hogy fordulás után veszed észre, a fülben van ugye az egyensúlyozó szerv, ez pl egy gyulladás miatt okozhat gondot.
2015. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem most nyár végén vizsgáltak ki szédülékenység miatt, bár nekem más jellegű volt, mint neked. Körzeti, majd fül-orr-gége, majd neurológia, végül reumatológia. Nekem nyaki gerinc eredetű volt. A tiéd nekem elsőre egyensúlyszervi eredetűnek hangzik, fül-orr-gégére beutaló sem kell (legalábbis nálunk), úgyhogy szerintem ne halaszd, menj el.
2015. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben.köszönöm az infókat!
2015. szept. 10. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!