Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvás közben nem kapok levegőt...

Alvás közben nem kapok levegőt, és fuldoklom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Régi keletű a problémám ,hogy alszom és hirtelen felülök az ágyamba alvás közben ,mert nem kapok levegőt..kapkodok utána,de mire megfulladnék, lélegzethez jutok. A szívverésem szerintem maximális,nagyon-nagyon rossz ,félek minden este.Orvosnak elmondtam,nevetett és mondta"Hát vegyen levegőt"Kihez fordulhatnék ?
2015. nov. 15. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kezdődő asztmád van, nekem is így indult. Szerintem kérj egy beutalót a tüdőgondozóba.
2015. nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Keress egy alváslabort szerintem.


[link]

2015. nov. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám volt nekem is, engem pajzsmirigy vizsgálatra küldtek, mert az okozhat ilyen problémát. De lehet pszichés gond is, pl a pánikrohamnak is ilyen tünetei vannak.
2015. nov. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Pajzsmirigy vizsgálaton voltam 2 éve,asztma??? Nappal semmi problémám...pánik betegségről nincs tapasztalatom ,max zártsági iszonyom van ,de az rendesen....Viszont a torkomban folyton kaparó égő érzés van,folyamatosan. Azt tudom tovább kel lépnem,mintsem ,hogy várjam a reggelt.
2015. nov. 16. 07:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Reflux esetleg?
2015. nov. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
....Igen azt hiszem,hogy reflux lesz,mert nagyon sokat érzem,hogy kapar a torkom,valami van mindig ott,és krákognom kel,savam az biztosan van . Gondolom ,hogy orvoshoz kéne menni ..Sajnos minden este elalvás követően szinte azonnal felriaszt a fuldoklás...ez a reflux miatt lenne??? ....Köszönöm ,válaszát!!
2015. nov. 17. 08:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, vízszintes helyzetben kerülve könnyen feljön a sav, ha nem jól zár a gyomorszáj. Marja a nyelőcsövet, torkot, súlyosabb esetben a fogak is tönkremennek. Mindenképp dokihoz kell vele menni, illetve vény nélkül is lehet venni savlekötőt, pl. Rennie. Nekem az vált be, amikor terhesség alatt a torkomban bugyborékolt a sav esténként.
2015. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy a jobb oldalon fekve rosszabb a helyzet.
2015. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerintem is gyomor sav lesz a hunyó,mert nagyon ég a torkom ,és már nappal is.Nekem mindig úgy okoz problémát este ha hanyatt fekve esne jól elaludni...na akkor 5 perc,el szendergek, és és rám tör a fuldoklás krákogás levegő utáni kapkodás...minden este egyre rosszabb...A rennét kipróbálom.
2015. nov. 18. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!