Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok már nem bírom ezt az...

Lányok már nem bírom ezt az orrdugulást nagyon megvagyok fázva, semmi nem használ, nem kapok levegőt! Milyen orrcseppet használhatnék? Már fuldoklom, de sem a kamillázás, sem pedig a sóoldatos cuccok nem használnak

Figyelt kérdés
Nagyon odavagyok, neten nem találtam semmit amit használhatnék. A férjem már hozott ilyen bioparoxot is, de semmit nem ér, én meg már a fulladás határán vagyok. Kamillázás sem használ, nem tudom beszívni nem kapok levegőt. Légyszi írjatok nektke mi használt. Köszönöm szépen. 9hkm
2010. máj. 22. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Próbáltad a tengervizes orrsprayt? nekem hatásos volt, és teljesen vegyszer-mentes.
2010. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tartott ez vagy 2 hétig. Én igazából mostam az orrom ahogy tudtam meleg vizzel mert naponta többször is zuhanyoztam mert büdösnek gondoltam magam. Éjszaka meg derékszögben aludtam, mert másképp nem kaptam levegőt. Doki azt mondta semmit ne használjak majd elmúlik...ja. Ha köpködtem akkor hánytam...sokat sokat igyál vizet!!!!

17 heteske

2010. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már fuldokolsz nyugodtan használhatsz rendes orrsprayt.Semmi baja nem lesz a picinek.Tapasztalatból mondom.:)
2010. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, használtam 3féle tengervizes cuccot is, a Sterimart, a Marimare, és az Aqua Maris-t is. Semmit nem használt, már próbáltam beszívni vizet az orromba, de az sem megy, ha igen, akkor a tüdőmbe megy, és majd meg fulladok. Nem bírok már a számon sem venni levegőt, mert annyira kiszáradt a szám, a nyelvem, a szájpadlásom mindenem, hogy már fáj és könnyezem miatta. ez megy 4napja......eddig bírtam
2010. máj. 22. 14:53
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy az orrcseppeknek érösszehúzó hatásuk van és vetélést okoz. Nem tudom miért nem találtak még fel kismamáknak olyan orr cseppet amit használhatnak..:(
2010. máj. 22. 14:55
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, hogy igyál nagyon sokat. Csak akkor tud fellazulni a cucc, ha van mivel. Ha túl savas a víz nállatok mert attól is fájhat a torkod szád, akkor vegyetek Evian-t. Az lúgos kémhatású és csakis szobahőmérsékleten. Sokat igyál. Fürdéskor a pára segíthet lazítani a dolgot de ez is csak akkor működik ha iszol eleget. Nem beszívni a vizet, hanem az orrod kifújni próbáld.
2010. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak ásványvizet iszom már vagy 10éve, a rózsaszín kupakos theodorát. Lehet, hogy hülye kérdés, de, hogyan kell átmosni az orrot? Még sosem csináltam. Kifújni sajna nem tudom, olyan szinten tele van, el van dugulva, hogy se fújni, se szívni nem tudok vele. Arra gondoltam, hogy talán a kislányomnak vett orrszívó segít. Szerintetek ez hülyeség? A porszívóra kell csatlakoztatni, ez már kiszedné a cuccot az orromból nem? Ez az ötlet most jutott eszembe. :)
2010. máj. 22. 15:31
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem mertem használni orrcsepet, csak a tengerivizeset, amely semmit nem használt. Egyedül az segített, amikor megettem 3 gerezd fokhagymát magában, na attól megindult az orrom. Nem mondom, hogy egész éjszakára úgymaradt, de legalább el tudtam aludni. Próbáld meg, azzal a babukának sem ártasz.

2010. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó, a fokhagymát úgy is imádom, hátha ez segít, orr cseppet semmi képen nem fogok használni. Azt hittem van kismamáknak való orr csepp is, de látom sajnos senki nem használt ilyet, biztos nem is gyártanak, pedig rengeteg kismamának szüksége lenne rá, főleg az allergia szezonban, és persze télen. Boldog babavárást mindenkinek, és jó babázást! :)
2010. máj. 22. 15:41
 10/16 anonim ***** válasza:

Én az első terhességem alatt csak sterimart használtam, persze nem sokat ért. Aztán kipróbáltam a Dr theiss homeós orrsprayt-ez tízszer jobb volt, most (szintén homeós) Euphorbium comp.-heel orrcseppet használok, ez is nagyon jó. Az első terhességem alatt volt arc és homloküreg gyulladásom és azt mondta a körzeti orvosom, hogy nyugodtam használjam a Novorin orrcseppet (halálomon voltam, ja és 6 hetes terhes), semmi baja nem lett a kisfiamnak. Makk egészségesen született a 41. héten. Persze előbb próbáld ki a homeósokat, hátha azok is beválnak.

Ja még egy háziasszony tipp: vöröshagyma szeletelése is segíthet!

2010. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!