Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta nem bírok felkelni...

Napok óta nem bírok felkelni reggel, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Pár hete elvesztettem a munkámat, akkor a reggel 6 órai ébredés nem jelentett gondot, egy kávét ittam reggel, és este 11ig simán pörögtem, álmosság érzet nélkül. Most jó, ha reggel 10kor fel bírok kelni. Gyakran felébredek, de akkor sem bírok felkelni, és egész nap nyomott, álmos vagyok. Éjfél körül sikerül elaludni általában, álmodni nem szoktam sűrűn, ha álmodom is, nem rosszat. Mit tegyek?


21L



2015. nov. 20. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress munkát. Csak az a megoldás. A reakciód természetes ebben az erős stresszhelyzetben.
2015. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Mivel kipihent vagy mert nem dolgozol így a szervezeted nem fárad úgy el így örülsz ha éjfélkor elbírsz aludni de akkor a szervezeted pihenésre kapcsol, em állítasz be ébresztőt tudod hogy aludhatsz sokáig és a szervezeted ezt így fogja fel. Mivel sokáig alszol így kipihenten kelsz fel lehet nem így érzed és akkor ugye hogy nem fárasztod magad persze hogy problémák vannak. Nem tudom mit dolgoztál de én javaslom hogy amivel tudod foglald el magad, mozogj, járj el kocogni vagy nagyokat sétálni és ne görcsölj azon hogy nem találsz állást meg ilyenek.


Én is voltam így amikor a régi helyemen majdnem 3 évvel ezelőtt megszűnt a munkaviszonyom igaz nem saját hibámból és akkor majdnem 4 hónapig voltam otthon akkor én is hasonlóan voltam. De mióta jelenlegi helyemen vagyok nekem annyiból nehezebb hogy 2 műszakba kell bejárnom dolgozni amikor délelőttös vagyok akkor hajnali 5 óra előtt már kelnem kell hogy fél 5 re beérjek mert ott 5 óra előtt kezdődik a munka és délután 2 kor már elhagyhatom az üzemet. A délutánosnál szintén ez van akkor nem kelek korán de akkor is igyekszem tartani hogy minimum 8 kor ébren legyek mert hamar elmegy a délelőtt és ha haza érek munka után akkor éjfélig esélyem nincs aludni. Eleinte nehezen bítam de most már hozzászoktam.

2015. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy munkahely elvesztését az ember ilyen esetben általában hatalmas stresszként éli meg. Átérzem,mert jelenleg én is munkát keresek. Ez miatt is lehetsz ideges, feszült, fáradékony, stb. Nap közben mit csinálsz? Próbálj meg este időben lefeküdni, s fokozatosan hozzászoktatni a szervezeted a régi korai keléshez.

Sok sikert a munkakereséshez:)

2015. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Napközben a környező településeken keresek munkát, suliba is járok, házimunkát csinálom. Fizikai munkát végeztem, plusz kasszázás, szóval mindig pörögni kellett, hogy gördülékenyen Menjen a bolt. Lakbért is kellene fizetnem, igaz csak 15 ezer, de annyim sincs, és lehet, hogy nem lesz hol laknom. Felkelni mindig megpróbálok 8 óra körül, de nem megy.
2015. nov. 20. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!