Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Belém rúgtak a munkahelyemen....

Belém rúgtak a munkahelyemen. Mit tegyek, hogy megértsék a helyzetem?

Figyelt kérdés

Nem a fizikai sérüléssel van a baj (szerencsére nem esett bajom), inkább lelkileg fáj a dolog.


4 órás rehabilitációs munkás vagyok, egészségi állapotom miatt nem úgy bírok dolgozni, mint a többiek. Ezért haragszik rám az a kolléga, aki megrúgott, mert ő jobban bír dolgozni (több munkát végez el ugyanannyi idő alatt)...


Én úgy gondolom, hogy nem érdemes vissza adni, mert abból lesz a verekedés, mindketten megsérülhetünk, ez nem éri meg a számomra. Én ennél értelmesebbnek gondolom magam.


De jó lenne, ha leszállnának rólam, mert miattuk már nyugtatót kell szednem. Több kollégám is összefogott már ellenem, azt mondják nem kellenek rehabosok, vegyenek fel egy egészséges embert a helyemre.


Sajnos a betegségem miatt hátrányos helyzetben vagyok, valóban nem birok úgy dolgozni, mint egy korombeli egészséges ember. De úgy gondolom, hogy erre nem az a megoldás, ha belém rúgnak. Ha kirúgnak a munkahelyemről, még ez a lehetőségem sem lesz, ezért nem merek oda menni a főnökhöz, mert ők valóban jobban bírják a munkát, mint én. Illetve már többször szóltam, amiért meg is fenyegettek, ha mégegyszer szólok, kirúgatnak. Ez az után volt, miután bezártak az öltözőbe.


Mit tegyek? Tudják, hogy beteg vagyok, azért vagyok ott.



2015. nov. 20. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó isten! Milyen debil idióták között dolgozol te?!

Nincs aza munkahely, amiért megérné kockáztatni az egészségedet, hogy még jobban tönkremenjen! Intézd el, hogy felmondjanak neked (ne te mondj fel, mert rosszabbul jársz!).Aztán szépen a munkeügyi bíróságon esélyegyenlőségi, meg stb hivataloknál lehet feljelenteni a céget!Ahol orvosi papírokkal alá támaszthatod, hogy a munkahelyi támadások miatt pszichiátriai beteg lettél!Ha sikerül valahogy pár kék-zöld foltot szerzned, akkor szaladj látleletet vetetni a háziorvosodhoz, mondván, hogy megrugdostak!(Nehogy annyiban hagyd!).És hagyd ott a céget mint a huzat!

Megírhatnád privátban, hol van ez?Nehogy véletlenül is oda kerüljek! Már nekem is tököm teli van a szar munkahelyekkel!Bár belém még nem rúgtak(azt adta volna meg neki a jóisten, már nem itt rontaná a levegőt)..

Csak sokszor éreztetik hogy lassú vagyok, bár én nem így érzem és nem vagyok beteg.Áh hülye barmokkal van teli ez a nyomorult ország!

2015. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne sajnald oket! jelentsd fel! undorito fereg az ilyen. szerintem nem rugnanak ki mert tuti kap a munkaltato utanad valami penzt mert (bocs az osszehasonlitashoz) ez olyan lehet mint pl nalunk is volt egy hajlektalan munkas akit azert vettek fel mert a hajlektalanok utan kaptak penzt. szerintem tuti utanad is kap a munkaltato... Annyira sajnallak hogy ilyen szemetekkel vagy korulveve :S nemelyik ember iszonyu kegyetlen.Te nem rosszabb vagy naluk hanem sokkal sokkal jobb betegseg ide vagy oda
2015. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelentsd be vagy fel őket!!! Szégyen és gyalázat!
2015. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!