Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon szur a szivem megint....

Nagyon szur a szivem megint. Letezik hogy fuggo lettem?

Figyelt kérdés
Regebben nagyon sok energia italt ittam mert suli mellett dolgoztam meg edzesre jartam igy volt hogy napi 6-7dobozzal megittam.Szurt a szivem es minden este amikor lefekudtem nehezen kaptam levegot.Edesanyam es a barataim szoltak hogy ezt azonnal fejezzem be.Mar nem iszok annyit de vezetek igy ha hetvegen bulizunk alkohol helyett azt iszom.Megint elo jott ez a problema es naprol napra egyre jobban kivanom es nem mindig tudom megallni hogy ne igyak.Letezik hogy fuggo ettem?17/l koszonom szepen

#energiaital #sziv fajdalmak
2015. nov. 23. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy orvosi szempontbol van-e ilyen fuggoseg, de az biztos hogy nem tesz jot.


Elarulok egy titkot: ha megfeleoen vagy hidratalva (eleg vizet iszol, 20 testsulykilogrammonkent 1 litert minden nap) akkor nincs szukseged se kavera, se energiaitalra.

2015. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én napi 3-4 et iszok de még sose fájt a szivem

De nem is érzem, hogy függőlennék tőle

2015. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia , lehetséges hogy születésedkor fel nem fedezett szív-vagy egyéb betegséged van amely nem bírja a koffeint.12 vagyok , nekem nincsenek ilyen problémámim ez3rt is iszom.A függöséget lehet beképzeled , igen ritka eset , ha valaki teljes függő lesz egy ital által.Probáld hanyagolni , gondolj másra egy két hónapig, ha javulsz akkor az energiaital a baj.
2016. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!