Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan létezik hogy minden...

Olyan létezik hogy minden reggelre elalszom a mellkason (szívem)? (lennt)

Figyelt kérdés
Ha az egész éjszakát oldalra fekve alszom végig(csak így tudok jól aludni) akkor másnap reggel úgy kelek,mint akit ágyúgolyóval mellkason lőttek. Eltelik kb. 10-20 perc és akkor megszűnik a nyomó érzés. 22L
2011. ápr. 5. 11:09
 1/6 Raffi ***** válasza:
Nem túl kemény az ágyad?
2011. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább elfekszed. valószínű mélyen alszol és ritkán fordulsz meg.szerinzem semmi kóros, de leég kellemetlen leht, akácsak a nyak , a váll elfekvése.
2011. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:
Azért azt tudod, hogy ez így nem tesz jót neked. Szerintem is nagyon kemény lehet az ágyadban a matrac, ezért alszod el a mellkasodat. Valamit tenned kell ellene, mert még komolyabb gond is lehet ebből.
2011. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jah, hát tuti nem egészséges hosszú távon. Nem igazán kemény az ágyam,bár lehet csak megszoktam már.

Köszi a válaszokat. Csak nem tudom mit csináljak? Cseréljek matracot? Nem lesz occsó mulatság.:(

2011. ápr. 5. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
szia én is mindig oldalra fekve aludtam. Én a vállamat csesztem olyannyira szét,hogy alig bírom sokszor mozgatni, tornázni is nehéz... Én arra a döntésre jutottam, hogy próbálok leszokni erről a rossz alvóhelyzetről. Első éjszakákon próbáltam úgy aludni hogy hasam a plafonnal szemben és a fejem is tehát egyenesen előre fele. egyre jobban szoktam hozzá már eltelt pár hónap és én hozzá szoktam wáá bocsi a rossz fogalmazásér nem tudtam jól leírni :D
2011. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"hasam a plafonnal szemben és a fejem is "

ezt nálunk háton alvásnak csúfolják

2011. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!