Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik olyan, hogy idővel az...

Létezik olyan, hogy idővel az ember érzései kihalnak?

Figyelt kérdés

Tehát ért pár "trauma" szerelem, depresszió, gyűlölet, önsajnálat, és ehhez hasonló dolgok. Érzékeny srác vagyok, de ezek mellett "kemény" is. Tehát büszke vagyok, és nem vallanám be hogy mondjuk érzékeny vagyok. Empatikus vagyok, és "jószívű", de ezeknek ellenére gonosz dolgokat tettem, azokkal akikre haragudtam, így még lelkiismeretfurdalásom is volt. Láttam sok videót kínzásokról, és gyilkosságokról, tonnaszámra.

A lényeg, hogy igazából minden után már nem érzek szeretetet, egyszerűen kihalt belőlem a szeretet érzés, már nem tudom milyen szeretni valakit, és rengeteg érzelem kihalt belőlem mondjuk az öröm, és a hála is.

Konkrétan bizonyos érzelmek megszűntek bennem, kezdek olyan lenni mint egy psichopata, aki csak apátiát érez.

Létezik olyan, hogy kihalnak bizonyos érzések, vagy egy ember 180%os fordulatot vesz, és teljesen más ember lesz, mint aki volt ? HA 1000 évet élhetne valaki, akkor 900 évesen teljesen más ember lenne, mint 30 évesen ?!

Kifejtettem amit akartam, véleményekre lennék kíváncsi.



#szerelem #depresszió #érzés #érzelem #szorongás #önismeret #kihalt #nincs szívem #van egy 80lv-s paladinom de komolyan ám !
2013. szept. 6. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak hozzászoktál egyes érzésekhez, és ezért azokat már nem veszed észre. De próbálj meg magadban új , szebb érzéseket találni.
2013. szept. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A technológiai fejlődésbe előfordulhat de természetesen nem
2013. szept. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Férfi vagy?
2013. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem sokat bántottak régen verbálisan(lelki terror)úgy álltam ellen hogy elnyomtam mindenfajta érzelmet magamban bármit mondtak érzelem mentes arccal úgy csináltam mintha nemhallottam volna semmit.Azóta nem érzek sok mindent.
2013. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!