Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan váladék jön fel a...

Állandóan váladék jön fel a torkomból, érzem h hátul mindig ott van; ez nagyon zavaró és már legalább 3 éve folyamatosan fennáll a probléma. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

már voltam azóta többször is más problémával fül-orr-gégésznél ,ő nem érzékelte h baj lenne, de ez kizárt h normális legyen...így h ennyi ideje fennáll. néha tüdő-és mellkasi fájdalmaim, szúró, szorító érzés is szokott lenni, nem tudom esetleg összefügghet-e a fentebbi problémával. Mi lehet a baj? szedjek köptetőt?

nem dohányzok.


19L


2015. dec. 7. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen bajom van évek óta. Én is voltam vele orvosnál, nem találtak semmit... allergia lehet a hátterében, én gyakran tüsszögök is, főleg télen. Szerintem ne szedj semmit. Anyumnak is van ilyen amúgy... én már nem igazán foglalkozok vele. Szerintem te se aggódj rajta. :) /én sem dohányzok/

17/L

2015. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagyon zavaró :S

na meg (tudom gusztustalanul hangzik) ,amikor érzem h torkomon van vmi és úgy kell "felszívnom" h kiköphessem...áá ezt leírni xd

de ez van. nem tudom mi lehet, de orrom is szokott viszketni -talán tényleg allergia

2015. dec. 9. 20:56
 3/4 A kérdező kommentje:
és te milyen allergiára gyanakodsz magadnál? sztem az enyém por lehet
2015. dec. 10. 00:53
 4/4 anonim válasza:
Hurutnak hívják, valasznlg már sok éve folyamatosan meg vagytok fázva
2017. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!