Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatosan fáradtság, mi...

Folyamatosan fáradtság, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Ha 6, ha 8, ha 10órát alszok is fáradt vagyok a nap közepére a nap végén pedig egyenesen hulla. Viszont amikor 4órát aludtam csak a nap végére lettem hulla..


Mitől van ez az aluszékonyság?


Régebben egyesületben fociztam minden hétköznapi edzésekkel illetve konditerem is volt mellette.. ma már nem, mert egyszerűen nem tudok teljesíteni a fáradtságom miatt.


Mi a teendő?:S


15F.


2011. máj. 3. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Növésben vagy. Ez kicsit megviseli a szervezetedet. De azért ne hagyd el magadat. Ha úgy érzed, hogy ez nem normális dolog, fordulj az iskolaorvoshoz. Nem szabad semmi bajt, vagy bajnak vélt dolgot szégyellni. Ezért vannak az orvosok. Jól tetted, hogy megkérdezted.
2011. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

en is hulla vagyok,nem birom mar.akkora a nyomas en meg minden nap suli utan muszaj alugyak,igy is este hulla vagyok. amugy most van ez tavaszi faradsag,levertseg, okozhatja vitamin hiany,...es normalisan kell enni. :-?? ilyen bio dolgokat,zoldseg,gyumolcs.stb.. es a napi adag viz..

ezen kivul pihenj amennyi t csak akarsz..

nagyon idegesito, alszok el ulve ..

2011. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
55%

Pontosan, ahogy az első válaszoló írta. Nősz, mint a gomba. Gondolj bele milyen óriási megterhelés ez a szervezetednek! Növeszti a csontjaidat, az izomzatodat, a belső szerveidet. Egyébként pedig ez az aluszékonyság nem véletlen. Nagyon is jellemző a te korosztályodra! Amikor fáradtnak érzed magad, akkor - ha megteheted - feküdj le nyugodtan, és durmolj egy nagyot. A szervezeted így jelzi neked, hogy teljes gőzzel dolgozik azon, hogy felnőtté válj, és ez a munka kimeríti.

Azzal segíthetsz a dolgon egy kicsit, ha egészségesen étkezel, esetleg vitaminokat, ásványi anyagokat viszel be.

Nincs veled semmi baj, nem kell aggódnod!

2011. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget.:)


Megfogadom a tanácsokat.:)


illetve mindenkit felpontoztam.

2011. máj. 3. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
terhes vagy. tök egyértelmű
2011. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!