Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fokhagyma kapszula?

Fokhagyma kapszula?

Figyelt kérdés
Vírusos betegség következtében kiürült jó pár vitamin a szervezetemből. Multivitamint szedek, de anyukám javasolja a Forever Aloe Vera fokhagyma kapszulát, ugyanis a vérnyomásom leesik néha. Szerencsére nem nagyon, de közérzti diszkomfortot okoz. Nos, azt olvastam hogy a fokhagyma kapszula magas vérnyomásra jó, viszont állítólag ha nekem pont hogy alacsonyabb akkor inkább helyreállítja minthogy még jobban lehúzza. Ti hogy tudjatok?

2015. dec. 12. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
fokhagyma úgy tudom csak nagyon minimáslisan van hatással a magas vérnyomásra,ink koleszterin csökkentőnek ajánlják ugymond "lepucolja az erek falát" ,de ha magas vérnyomásra van is hatása,az alacsonyra biztos nem,ha beszeded semmi nem fog történni,én így tanultam :) alacsony vérnyomásra a kávét ajánlom, illetve a vitaminokat se vidd túlzásba,inkább fogyassz szezonális zöldségeket,gyümölcsöket nagyobb mennyiségű felszívódik belőlük.
2015. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fuuuu en regen veletlenul bevettem egy fokhagymakapszulat, es nagyon elszedultem tole, mert eleve alacsony a vernyomasom. Vernyomascsokkento gyogyszerekbe szoktak fokhagymakivonatot is tenni.
2015. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A vírusok elleni harcban az egyik leghatékonyabb fegyver a fokhagyma. Szerintem semmi gondot nem okoz a vérnyomásoddal, de ha kicsit emelni akarsz rajta, akkor igyál kávét(ne energiaitalt), valami jó minöségüt.

Én egyébként fokhagymás gyömbéres mézes teát szoktam inni, citromosan. Az íze nem a legjobb a fokhagyma miatt, de kihúzott már nem egyszer a betegségből.

2015. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!A fokhagyma az adaptogén gyógynövények közé tartozik, így többek között normalizálja a vérnyomást, ezért alacsony és magas vérnyomásnál is jótékonyan hat.A forever fohkagymája különösen jó összeállítású, nagy hatóanyag tartalmú.Érdemes a vitaminjait is fogyasztani, illetve az egyéb termékeit használni.
2015. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. dec. 13. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!