Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevált valakinek a fokhagyma...

Bevált valakinek a fokhagyma kapszula? Melyik fajta?

Figyelt kérdés
Immunerősítés céljából gondoltam.
2009. okt. 5. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Immunerősítésre nem feltétlen a fokhagyma kapszulát ajánlanám. Magas vérnyomásra, az erek tisztítására viszont nagyon jó. Továbbá vírus, csíra és gombaölő hatása is van, tehát így ősszel különösen jót teszel vele magadnak. Számos pozitív hatása van még, amiket megtalálsz a neten. Visszatérve a kérdésedre, én szedtem egy fajtát, ami nagyon jó volt, most viszont saját magam készítettem fokhagyma kivonatot, ami szerintem még jobb is mint bármilyen kapszula. A receptet szintén megtalálod ha rákeresel google-n.
2009. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, nekem bevált.A forever garlic thyme-t szedem, kakukkfű kivonattal lefedték az illatát, nem érződik sem bőrön, sem lehelleten. isteni.ha gondolod, segitek a beszerzésben.irj a ginsenguz@-online.hu-ra
2009. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előzőnek: én is azt szedtem, szándékosan nem csináltam reklámot magamnak..
2009. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nekem csak egy bajom van a foreveres termékekkel: az ára. De ki fogom próbálni a fokhagyma készítményeket.
2009. okt. 6. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!